Angels & wicca witchcraft
Αγαπητέ αναγνώστη καλώς όρισες στην όμορφη κοινότητα μας. Εδώ θα βρείς λογιών λογιών γνώσεις και μυστικές φόρμουλες για να καλυτερέψεις την ζωή σου!
Angels & wicca witchcraft
Αγαπητέ αναγνώστη καλώς όρισες στην όμορφη κοινότητα μας. Εδώ θα βρείς λογιών λογιών γνώσεις και μυστικές φόρμουλες για να καλυτερέψεις την ζωή σου!
Angels & wicca witchcraft
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Σε έναν κόσμο μεταφυσικού, θεοσοφικού και γεμάτο μαγεια!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αγαπητά μας μέλη μπορείτε να μας βρείτε στην καινούργια μας διεύθυνση που είναι www.spellbook.gr ! Σας περιμένουμε στην υπέροχη παρέα μας!!!!
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Πραγματοποίηση ευχής.
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΤρι Δεκ 12, 2023 1:10 am από Medea

» Απορία: Παραπάνω από ένα ξόρκι σε ένα κύκλο Σελήνης
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΤρι Φεβ 15, 2022 12:07 pm από Halakatevas

» ΤΟ ΦΥΛΑΧΤΟ ΤΗΣ ΓΗΣ
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΠεμ Αυγ 12, 2021 1:30 am από Asteria

» Ξόρκι για προσέλευση χρήματος 1
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΤετ Ιουλ 07, 2021 9:43 am από secretsoul

» Για να τρέχει πίσω σας.
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚυρ Απρ 25, 2021 9:22 am από Asteria

» Έχετε απορίες? Δεν καταλαβαίνετε κάτι στα θέματα? Πείτε το ερώτημα σας εδώ και θα απαντηθεί το συντομότερο δυνατό.
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΠαρ Ιαν 22, 2021 12:15 pm από Χλιαρά79

» ξορκι συνάντησης
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚυρ Μαρ 08, 2020 10:26 am από litsaki30

» Θελω βοηθεια για επαναφορά και επιτελους αγαπη
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2018 1:57 am από alexandra519

» Καινούργια εδώ- επαναφορά
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2018 2:27 am από alexandra519

Κορυφαίοι συγγραφείς
secretsoul
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
Kiki
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
Light Wizzard
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
ΙΚΑΡΟΣ
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
Skailer Van Allen
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
marula
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
prosperity
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
kassiani
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
melina77
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
Selana
Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΚαινούργια εδώ- επαναφορά  Empty 
Μάρτιος 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 82, στις Σαβ Μαρ 06, 2021 5:07 am

 

 Καινούργια εδώ- επαναφορά

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Caecilia




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2015

Καινούργια εδώ- επαναφορά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καινούργια εδώ- επαναφορά    Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΔευ Οκτ 12, 2015 2:23 pm

Γεια σας!

Εδω και 1 χρόνο είχα μια πολύ όμορφη σχέση, με ένα άτομο που ταιριάζζαμε και αγαπιόμασταν πάρα πολύ.

Ξαφνικά ενώ συνέβαιναν πολλές αλλαγές στη ζωή του ενώ ήταν ερωτευμένος μου είπε ότι θέλει να μείνει μόνος, δεν μπορεί να είναι άλλο σε σχέση. Δεν θέλει ούτε καν να το συζητάει το να τα ξαναβρούμε, είναι ανένδοτος και φοβάται να με συναντήσει μην τυχόν γίνει κάτι και τα ξαναβρούμε.
Τον αγαπώ! Έχω σταθεί βράχος δίπλα του, έδινα πάντα πολύ περισσότερα από εκείνον και αυτό μου έδινε δύναμη και με ευχαριστούσε. Λατρεύω να αγαπώ, να προσέχω και να περιποιούμαι τους ανθρώπους γύρω μου!

Τον θέλω πίσω στη ζωή μου μόνο και μόνο για να τον κάνω ευτυχισμένο και για να τον προστατεύω και να τον στηρίζω!

Δεν είναι εγωιστικό, απλά τον αγαπώ και τον θέλω και θέλω να του χαρίσω ευτυχία και αγάπη!

Τι προτείνετε να κάνω ; Να ενημερώσω πως λόγω οικονομικών δεν μπορώ να αγοράσω πολλά και ακριβά υλικά, έχω όμως τόση πίστη, θετική ενέργεια και θέληση που θα τα καταφέρω!

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Margie




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2017

Καινούργια εδώ- επαναφορά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινούργια εδώ- επαναφορά    Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΤρι Σεπ 26, 2017 1:20 pm

Αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο και θα ήθελα βοήθεια !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kiki




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2017
Ηλικία : 43
Τόπος : Λιβαδειά

Καινούργια εδώ- επαναφορά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινούργια εδώ- επαναφορά    Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΤρι Ιουλ 03, 2018 12:54 pm

Εχω μεγάλο προβλημα δεν μπορω να εχω ποτε αυτον που θελω και δεν ξερω τι κανω λαθος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexandra519




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2017

Καινούργια εδώ- επαναφορά  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινούργια εδώ- επαναφορά    Καινούργια εδώ- επαναφορά  EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2018 2:27 am

Caecilia έγραψε:
Γεια σας!

Εδω και 1 χρόνο είχα μια πολύ όμορφη σχέση, με ένα άτομο που ταιριάζζαμε και αγαπιόμασταν πάρα πολύ.

Ξαφνικά ενώ συνέβαιναν πολλές αλλαγές στη ζωή του ενώ ήταν ερωτευμένος μου είπε ότι θέλει να μείνει μόνος, δεν μπορεί να είναι άλλο σε σχέση. Δεν θέλει ούτε καν να το συζητάει το να τα ξαναβρούμε, είναι ανένδοτος και φοβάται να με συναντήσει μην τυχόν γίνει κάτι και τα ξαναβρούμε.
Τον αγαπώ! Έχω σταθεί βράχος δίπλα του, έδινα πάντα πολύ περισσότερα από εκείνον και αυτό μου έδινε δύναμη και με ευχαριστούσε. Λατρεύω να αγαπώ, να προσέχω και να περιποιούμαι τους ανθρώπους γύρω μου!

Τον θέλω πίσω στη ζωή μου μόνο και μόνο για να τον κάνω ευτυχισμένο και για να τον προστατεύω και να τον στηρίζω!

Δεν είναι εγωιστικό, απλά τον αγαπώ και τον θέλω και θέλω να του χαρίσω ευτυχία και αγάπη!

Τι προτείνετε να κάνω ; Να ενημερώσω πως λόγω οικονομικών δεν μπορώ να αγοράσω πολλά και ακριβά υλικά, έχω όμως τόση πίστη, θετική ενέργεια και θέληση που θα τα καταφέρω!

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!!!



Οταν ενας ανδρας καλη μου λεει οτι '' ότι θέλει να μείνει μόνος'' 1 μοναδικο πραγμα συμβαινει και τιποτα παραπανω: οτι μας βαρεθηκε!!!
Του τελειωσε, δεν εχει κατι αλλο να μας δωσει, μας ειχε δεδομενες.Εσυ ησουν βραχος απεναντι του και αυτο τον μουρασε, ηξερε οτι θα μεινεις μαζι του σε καθε περιπτωση, ειχε δεμενο τον ''γάιδαρο του...απλα πραγματα..και λογια ψυχολογου που εχω μιλησει..

Για σταματα να επικοινωνεις μαζι του εντελως, να σε χασει, να μη του στελενις τιποτα, αλλα να αργεις να απνατς και στις κλησεις του (αεν κανει τον κοπο να σε παρει), εξαφανισου απο την ζωη του παντελως , και θα σου πω εγω μετα πως θα σε κυνηγαει...οθτε οι κοινοι σας φιλοι να γνωριζουν που βρισκεσαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καινούργια εδώ- επαναφορά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Θελω βοηθεια για επαναφορά και επιτελους αγαπη
» ΕΥΡΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
» Καινούργια..βοήθεια..ποιος ξέρει..μαγικά;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Angels & wicca witchcraft :: Your first category :: Απορίες& ερωτήσεις. Πειτε τα και θα απαντηθούν.-
Μετάβαση σε: