Angels & wicca witchcraft
Αγαπητέ αναγνώστη καλώς όρισες στην όμορφη κοινότητα μας. Εδώ θα βρείς λογιών λογιών γνώσεις και μυστικές φόρμουλες για να καλυτερέψεις την ζωή σου!
Angels & wicca witchcraft

Σε έναν κόσμο μεταφυσικού, θεοσοφικού και γεμάτο μαγεια!

ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Αγαπητά μας μέλη μπορείτε να μας βρείτε στην καινούργια μας διεύθυνση που είναι www.spellbook.gr ! Σας περιμένουμε στην υπέροχη παρέα μας!!!!
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Πραγματοποίηση ευχής.
Παρ Ιουλ 13, 2018 6:54 am από Άρτεμις 1979

» Θελω βοηθεια για επαναφορά και επιτελους αγαπη
Κυρ Ιουλ 08, 2018 1:57 am από alexandra519

» Καινούργια εδώ- επαναφορά
Παρ Ιουλ 06, 2018 2:27 am από alexandra519

» ερωτηση επαναφορας
Παρ Ιουλ 06, 2018 2:17 am από alexandra519

» Είμαι καινούρια και θα επιθυμούσα καθοδήγηση :)
Τρι Ιουλ 03, 2018 8:55 pm από Kiki

» Για να επικοινωνησει μαζι μου
Τρι Ιουλ 03, 2018 2:30 pm από Kiki

» neo forum
Τρι Ιουλ 03, 2018 1:50 pm από Kiki

» Να του κάνω μάγια?
Σαβ Ιουν 23, 2018 11:00 am από Kiki

» ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟ με τον Ψαλμό 72...
Παρ Ιουν 15, 2018 7:16 am από alexandra519

Κορυφαίοι συγγραφείς
secretsoul

Kiki

Light Wizzard

ΙΚΑΡΟΣ

marula

Skailer Van Allen

prosperity

kassiani

alexandra519

Selana

Ιούλιος 2018
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 45, στις Κυρ Ιαν 19, 2014 7:40 pm

Μοιραστείτε | 

Καινούργια εδώ- επαναφορά

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Caecilia

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2015

ΔημοσίευσηΘέμα: Καινούργια εδώ- επαναφορά    Δευ Οκτ 12, 2015 2:23 pm

Γεια σας!

Εδω και 1 χρόνο είχα μια πολύ όμορφη σχέση, με ένα άτομο που ταιριάζζαμε και αγαπιόμασταν πάρα πολύ.

Ξαφνικά ενώ συνέβαιναν πολλές αλλαγές στη ζωή του ενώ ήταν ερωτευμένος μου είπε ότι θέλει να μείνει μόνος, δεν μπορεί να είναι άλλο σε σχέση. Δεν θέλει ούτε καν να το συζητάει το να τα ξαναβρούμε, είναι ανένδοτος και φοβάται να με συναντήσει μην τυχόν γίνει κάτι και τα ξαναβρούμε.
Τον αγαπώ! Έχω σταθεί βράχος δίπλα του, έδινα πάντα πολύ περισσότερα από εκείνον και αυτό μου έδινε δύναμη και με ευχαριστούσε. Λατρεύω να αγαπώ, να προσέχω και να περιποιούμαι τους ανθρώπους γύρω μου!

Τον θέλω πίσω στη ζωή μου μόνο και μόνο για να τον κάνω ευτυχισμένο και για να τον προστατεύω και να τον στηρίζω!

Δεν είναι εγωιστικό, απλά τον αγαπώ και τον θέλω και θέλω να του χαρίσω ευτυχία και αγάπη!

Τι προτείνετε να κάνω ; Να ενημερώσω πως λόγω οικονομικών δεν μπορώ να αγοράσω πολλά και ακριβά υλικά, έχω όμως τόση πίστη, θετική ενέργεια και θέληση που θα τα καταφέρω!

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Margie

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2017

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινούργια εδώ- επαναφορά    Τρι Σεπ 26, 2017 1:20 pm

Αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο και θα ήθελα βοήθεια !!
Kiki

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2017
Τόπος : Λιβαδειά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινούργια εδώ- επαναφορά    Τρι Ιουλ 03, 2018 12:54 pm

Εχω μεγάλο προβλημα δεν μπορω να εχω ποτε αυτον που θελω και δεν ξερω τι κανω λαθος
alexandra519

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2017

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινούργια εδώ- επαναφορά    Παρ Ιουλ 06, 2018 2:27 am

Caecilia έγραψε:
Γεια σας!

Εδω και 1 χρόνο είχα μια πολύ όμορφη σχέση, με ένα άτομο που ταιριάζζαμε και αγαπιόμασταν πάρα πολύ.

Ξαφνικά ενώ συνέβαιναν πολλές αλλαγές στη ζωή του ενώ ήταν ερωτευμένος μου είπε ότι θέλει να μείνει μόνος, δεν μπορεί να είναι άλλο σε σχέση. Δεν θέλει ούτε καν να το συζητάει το να τα ξαναβρούμε, είναι ανένδοτος και φοβάται να με συναντήσει μην τυχόν γίνει κάτι και τα ξαναβρούμε.
Τον αγαπώ! Έχω σταθεί βράχος δίπλα του, έδινα πάντα πολύ περισσότερα από εκείνον και αυτό μου έδινε δύναμη και με ευχαριστούσε. Λατρεύω να αγαπώ, να προσέχω και να περιποιούμαι τους ανθρώπους γύρω μου!

Τον θέλω πίσω στη ζωή μου μόνο και μόνο για να τον κάνω ευτυχισμένο και για να τον προστατεύω και να τον στηρίζω!

Δεν είναι εγωιστικό, απλά τον αγαπώ και τον θέλω και θέλω να του χαρίσω ευτυχία και αγάπη!

Τι προτείνετε να κάνω ; Να ενημερώσω πως λόγω οικονομικών δεν μπορώ να αγοράσω πολλά και ακριβά υλικά, έχω όμως τόση πίστη, θετική ενέργεια και θέληση που θα τα καταφέρω!

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!!!

Οταν ενας ανδρας καλη μου λεει οτι '' ότι θέλει να μείνει μόνος'' 1 μοναδικο πραγμα συμβαινει και τιποτα παραπανω: οτι μας βαρεθηκε!!!
Του τελειωσε, δεν εχει κατι αλλο να μας δωσει, μας ειχε δεδομενες.Εσυ ησουν βραχος απεναντι του και αυτο τον μουρασε, ηξερε οτι θα μεινεις μαζι του σε καθε περιπτωση, ειχε δεμενο τον ''γάιδαρο του...απλα πραγματα..και λογια ψυχολογου που εχω μιλησει..

Για σταματα να επικοινωνεις μαζι του εντελως, να σε χασει, να μη του στελενις τιποτα, αλλα να αργεις να απνατς και στις κλησεις του (αεν κανει τον κοπο να σε παρει), εξαφανισου απο την ζωη του παντελως , και θα σου πω εγω μετα πως θα σε κυνηγαει...οθτε οι κοινοι σας φιλοι να γνωριζουν που βρισκεσαι....

Καινούργια εδώ- επαναφορά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Angels & wicca witchcraft :: Your first category :: Απορίες& ερωτήσεις. Πειτε τα και θα απαντηθούν.-
Μετάβαση σε: