Angels & wicca witchcraft
Αγαπητέ αναγνώστη καλώς όρισες στην όμορφη κοινότητα μας. Εδώ θα βρείς λογιών λογιών γνώσεις και μυστικές φόρμουλες για να καλυτερέψεις την ζωή σου!
Angels & wicca witchcraft

Σε έναν κόσμο μεταφυσικού, θεοσοφικού και γεμάτο μαγεια!

ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Αγαπητά μας μέλη μπορείτε να μας βρείτε στην καινούργια μας διεύθυνση που είναι www.spellbook.gr ! Σας περιμένουμε στην υπέροχη παρέα μας!!!!
Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
secretsoul

Kiki

Light Wizzard

ΙΚΑΡΟΣ

marula

Skailer Van Allen

prosperity

kassiani

alexandra519

Selana

Αυγουστός 2018
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 45, στις Κυρ Ιαν 19, 2014 7:40 pm

Μοιραστείτε | 

ΑΦΥΠΝΙΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
secretsoul
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1502
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΦΥΠΝΙΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ.   Σαβ Φεβ 20, 2010 8:01 am

ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ...

ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΕΒΑΦΑΝ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟ ΩΣ ΣΥΜΒΟΛΟ ΘΕΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ. ΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΑΣ?
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ!

Σκεφτειτε πως θα βαφατε το προσωπο σας και καντε ενα σκιτσο του σε ενα κομματι χαρτι. Μην φοβηθειτε να πειραματιστειτε, δοκιμαστε διαφορους συνδυασμους. Μπορειτε να κανετε μια κοκκινγ γραμη απο το μετωπο ως το πιγουνι η να βαλετε μια μαυρη λουριδα γυρω απο τα ματια σας. Αν θελετε, μπορειτε να το επιχειρησετε απευθειας στο προσωπο σας χρησιμοποιωντας μπογιες για μαγκιγιαζ προσωπου. Οταν ειστε σιγουρη για τα ατομικα σας πολεμικα σημαδια, καντε το τελικο σκιτσο και βαλτε το καπου οπου θα μπορειτε να το βρισκετε παντα οποτε χρειαστει.
Αυτο το δευτερο μερος πρεπει να γινει προτου βγειτε εξω, ειδικα αν αισθανεστε την αναγκη ξεχωριστης προστασιας. Σταθειτε μπροστα στον καθρεφτη και τραβηξτε με τ αδαχτυλα σας φανταστικα πολεμικα σημδια στο προσωπο σας. Μπορει να ειναι αορατα για τους αλλους αλλα εσεις θα ξερετε πως ειναι εκει. Φανταστειτε ενα λαμπερο φως σε ωοειδες σχημα να περιβαλλει ολο το σωμα σας. Αυτη ειναι η αυρα σας. Για να φτιαξετε μια ασπιδα, δειτε την αυρα να λαμπει πιο φωτεινη και δυνατη, σαν ενα φραγμα εναντια σε οσα θα μπορουσαν να σας βλαψουν. Τελος, επικαλεστειτε τα ονοματα αρχαιων πολεμικων θεοτητων να ειναι μαζι σας και να σας προστατευουν:

Ιναννα, κυρα του καλοκαιριου, Βασιλισσα του Ουρανου,
να εισαι μπροστα μου.
Αθηνα, προστατιδα της Αθηνας, να εισαι πισω μου.
Σεχμετ, υπερασπιστρια της Αιγυπτου, να εισαι στα αριστερα μου.
Σκαθαχ, εκπαιδευτη πολεμιστων, να εισαι στα δεξια μου.
Μοριγκαν, Κελτισσα θεα της μαχης, να εισαι απο κατω μου
Αρτεμις, που ξερεις καλο σημαδι, να εισαι πανω μου.
Θεα της δυναμης, παντου και γυρω μου
Για να μην πεσει πανω μου κακο τουτη τη νυχτα.
Ετσι να γινει.

Υλικα:

Λιγο χαρτι
Χρωματιστα μολυβια

Lucy Summers

ΑΦΥΠΝΙΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Angels & wicca witchcraft :: Your first category :: Ξόρκια για προστασία.-
Μετάβαση σε: