Angels & wicca witchcraft
Αγαπητέ αναγνώστη καλώς όρισες στην όμορφη κοινότητα μας. Εδώ θα βρείς λογιών λογιών γνώσεις και μυστικές φόρμουλες για να καλυτερέψεις την ζωή σου!
Angels & wicca witchcraft
Αγαπητέ αναγνώστη καλώς όρισες στην όμορφη κοινότητα μας. Εδώ θα βρείς λογιών λογιών γνώσεις και μυστικές φόρμουλες για να καλυτερέψεις την ζωή σου!
Angels & wicca witchcraft
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Σε έναν κόσμο μεταφυσικού, θεοσοφικού και γεμάτο μαγεια!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αγαπητά μας μέλη μπορείτε να μας βρείτε στην καινούργια μας διεύθυνση που είναι www.spellbook.gr ! Σας περιμένουμε στην υπέροχη παρέα μας!!!!
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Πραγματοποίηση ευχής.
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΤρι Δεκ 12, 2023 1:10 am από Medea

» Απορία: Παραπάνω από ένα ξόρκι σε ένα κύκλο Σελήνης
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΤρι Φεβ 15, 2022 12:07 pm από Halakatevas

» ΤΟ ΦΥΛΑΧΤΟ ΤΗΣ ΓΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠεμ Αυγ 12, 2021 1:30 am από Asteria

» Ξόρκι για προσέλευση χρήματος 1
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΤετ Ιουλ 07, 2021 9:43 am από secretsoul

» Για να τρέχει πίσω σας.
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΚυρ Απρ 25, 2021 9:22 am από Asteria

» Έχετε απορίες? Δεν καταλαβαίνετε κάτι στα θέματα? Πείτε το ερώτημα σας εδώ και θα απαντηθεί το συντομότερο δυνατό.
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠαρ Ιαν 22, 2021 12:15 pm από Χλιαρά79

» ξορκι συνάντησης
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΚυρ Μαρ 08, 2020 10:26 am από litsaki30

» Θελω βοηθεια για επαναφορά και επιτελους αγαπη
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2018 1:57 am από alexandra519

» Καινούργια εδώ- επαναφορά
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2018 2:27 am από alexandra519

Κορυφαίοι συγγραφείς
secretsoul
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
Kiki
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
Light Wizzard
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
ΙΚΑΡΟΣ
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
Skailer Van Allen
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
marula
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
prosperity
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
kassiani
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
melina77
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
Selana
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty 
Μάρτιος 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 82, στις Σαβ Μαρ 06, 2021 5:07 am

 

 ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ

Πήγαινε κάτω 
+2
λυρα
kassiani
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kassiani

kassiani


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2014

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠαρ Απρ 25, 2014 1:13 pm

βραδυ σαββατου παρτε ενα φυλλο κισσου και ζωγραφιστε το παρακατω συμβολο,επειτα βαλτε το κατω απο το μαξιλαρι σας και διαβαστε τον ψαλμο 72 και στο τελος καντε το ερωτημα σας και πεστε για υπνο.. θα δειτε την απαντηση στο ερωτημα σας.

[Μόνο οι συντονιστές επιτρέπεται να δουν αυτή την εικόνα]


Ψαλμός ΟΒ΄.72

Ως αγαθός ο Θεός τω Ισραήλ, τοις ευθέσι τη καρδία! Εμού δε παραμικρόν εσαλεύθησαν οι πόδες, παρ΄ολίγον εξεχύθη τα διαβήματα μου. Ότι εζήλωσα επί τοις ανόμοις, ειρήνην αμαρτωλών θεωρών. Ότι ουκ έστιν ανάνευσις εν τω θανάτω αυτών και στερέωμα εν τη μάστιγι αυτών. Εν κόποις ανθρώπων ουκ εισί και μετά ανθρώπων ου μαστιγωθήσονται. Δια τούτο εκράτησεν αυτούς η υπερηφανία αυτών εις τέλος, περιεβάλοντο αδικίαν και ασέβειαν εαυτών. Εξελεύσεται ως εκ στέατος η αδικία αυτών• διήλθοσαν εις διάθεσιν καρδίας. Διενοήθησαν και ελάλησαν εν πονηρία• αδικίαν εις το ύψος ελάλησαν. 'Εθεντο εις ουρανόν το στόμα αυτών και η γλώσσα αυτών διήλθε επί της γης. Δια τούτο επιστρέψει ο λαός μου ενταύθα• και ημέραι πλήρεις ευρεθήσονται εν αυτοίς. Και είπον• Πώς έγνω ο Θεός; και εί έστι γνώσις εν τω Υψίστω; Ιδού ούτοι οι αμαρτωλοί και οι ευθηνούντες εις τον αιώνα κατέσχον πλούτου. Και είπα• Άρα ματαίως εδικαίωσα την καρδίαν μου και ενιψάμην εν αθώοις τας χείρας μου. Και εγενόμην μεμαστιγωμένος όλην την ημέραν και ο έλεγχος μου εις τας πρωίας. Και έλεγον• Διηγήσομαι ούτως• ιδού τη γενεά των υιών σου ησυνθέτηκα. Και υπέλαβον του γνώναι• τούτο κόπος εστίν ενώπιον μου. Έως ου εισέλθω εις το αγιαστήριον του Θεού και συνώ εις τα έσχατα αυτών. Πλήν δια τας δολιότητας αυτών έθου αυτοίς κακά, κατέβαλες αυτούς εν τω επαρθήναι. Πώς εγένοντο εις ερήμωσιν; εξάπινα εξέλιπον, απώλοντο δια την ανομίαν αυτών. Ωσεί ενύπνιον εξεγειρομένου, Κύριε, εν τη πόλει σου την εικόνα αυτών εξουδενώσεις. Ότι εξεκαύθη η καρδία μου και οι νεφροί μου ηλλοιώθησαν. Καγώ εξουδενωμένος και ουκ έγνων• κτηνώδης εγενήθην παρά σοι, καγώ διαπαντός μετά σου. Εκράτησας της χειρός της δεξιάς μου και εν τη βουλή σου ωδήγησας με και μετά δόξης προσελάβου με. Τί γαρ μοι υπάρχει εν τω ουρανώ; και παρά σου τί ηθέλησα επί της γης; Εξέλιπεν η καρδία μου και η σάρξ μου• ο Θεός της καρδίας μου και η μερίς μου ο Θεός εις τον αιώνα. Ότι ιδού οι μακρύνοντες εαυτούς από σου, απολούνται• εξωλόθρευσας πάντα τον πορνεύονται από σου. Εμοί δε το προσκολλάσθαι τω Θεώ αγαθόν εστί, τίθεσθαι εν τω Κυρίω την ελπίδα μου, του εξαγγείλαι με πάσας τας αινέσεις σου εν ταις πύλαις της θυγατρός Σιών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
λυρα




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2014

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠαρ Ιουλ 18, 2014 4:04 am

kassiani έγραψε:
βραδυ σαββατου παρτε ενα φυλλο κισσου και ζωγραφιστε το παρακατω συμβολο,επειτα βαλτε το κατω απο το μαξιλαρι σας και διαβαστε τον ψαλμο 72 και στο τελος καντε το ερωτημα σας και πεστε για υπνο.. θα δειτε την απαντηση στο ερωτημα σας.

[img]


Ψαλμός ΟΒ΄.72

Ως αγαθός ο Θεός τω Ισραήλ, τοις ευθέσι τη καρδία! Εμού δε παραμικρόν εσαλεύθησαν οι πόδες, παρ΄ολίγον εξεχύθη τα διαβήματα μου. Ότι εζήλωσα επί τοις ανόμοις, ειρήνην αμαρτωλών θεωρών. Ότι ουκ έστιν ανάνευσις εν τω θανάτω αυτών και στερέωμα εν τη μάστιγι αυτών. Εν κόποις ανθρώπων ουκ εισί και μετά ανθρώπων ου μαστιγωθήσονται. Δια τούτο εκράτησεν αυτούς η υπερηφανία αυτών εις τέλος, περιεβάλοντο αδικίαν και ασέβειαν εαυτών. Εξελεύσεται ως εκ στέατος η αδικία αυτών• διήλθοσαν εις διάθεσιν καρδίας. Διενοήθησαν και ελάλησαν εν πονηρία• αδικίαν εις το ύψος ελάλησαν. 'Εθεντο εις ουρανόν το στόμα αυτών και η γλώσσα αυτών διήλθε επί της γης. Δια τούτο επιστρέψει ο λαός μου ενταύθα• και ημέραι πλήρεις ευρεθήσονται εν αυτοίς. Και είπον• Πώς έγνω ο Θεός; και εί έστι γνώσις εν τω Υψίστω; Ιδού ούτοι οι αμαρτωλοί και οι ευθηνούντες εις τον αιώνα κατέσχον πλούτου. Και είπα• Άρα ματαίως εδικαίωσα την καρδίαν μου και ενιψάμην εν αθώοις τας χείρας μου. Και εγενόμην μεμαστιγωμένος όλην την ημέραν και ο έλεγχος μου εις τας πρωίας. Και έλεγον• Διηγήσομαι ούτως• ιδού τη γενεά των υιών σου ησυνθέτηκα. Και υπέλαβον του γνώναι• τούτο κόπος εστίν ενώπιον μου. Έως ου εισέλθω εις το αγιαστήριον του Θεού και συνώ εις τα έσχατα αυτών. Πλήν δια τας δολιότητας αυτών έθου αυτοίς κακά, κατέβαλες αυτούς εν τω επαρθήναι. Πώς εγένοντο εις ερήμωσιν; εξάπινα εξέλιπον, απώλοντο δια την ανομίαν αυτών. Ωσεί ενύπνιον εξεγειρομένου, Κύριε, εν τη πόλει σου την εικόνα αυτών εξουδενώσεις. Ότι εξεκαύθη η καρδία μου και οι νεφροί μου ηλλοιώθησαν. Καγώ εξουδενωμένος και ουκ έγνων• κτηνώδης εγενήθην παρά σοι, καγώ διαπαντός μετά σου. Εκράτησας της χειρός της δεξιάς μου και εν τη βουλή σου ωδήγησας με και μετά δόξης προσελάβου με. Τί γαρ μοι υπάρχει εν τω ουρανώ; και παρά σου τί ηθέλησα επί της γης; Εξέλιπεν η καρδία μου και η σάρξ μου• ο Θεός της καρδίας μου και η μερίς μου ο Θεός εις τον αιώνα. Ότι ιδού οι μακρύνοντες εαυτούς από σου, απολούνται• εξωλόθρευσας πάντα τον πορνεύονται από σου. Εμοί δε το προσκολλάσθαι τω Θεώ αγαθόν εστί, τίθεσθαι εν τω Κυρίω την ελπίδα μου, του εξαγγείλαι με πάσας τας αινέσεις σου εν ταις πύλαις της θυγατρός Σιών.
















εκει που λετε το παρακατωω συμβολοο ποιο εννοειτε;;; Question Question 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KiD@




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2015

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΤρι Αυγ 11, 2015 5:07 pm

Για ποιο σθμβολο μιλαμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
secretsoul
Admin
Admin
secretsoul


Αριθμός μηνυμάτων : 1501
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2010
Ηλικία : 50

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΔευ Αυγ 17, 2015 1:28 pm

παρακαλω αναγραφετε εαν το εχετε κανει τι συμπτωματα ειατε και απο που ειναι η πηγη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://magicbook.forumotion.com
Anna.likar




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2015

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΔευ Αυγ 31, 2015 5:55 am

Pou einai to symbolo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kassiani

kassiani


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2014

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΣαβ Μάης 13, 2017 1:01 pm

[Μόνο οι συντονιστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kassiani

kassiani


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2014

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΣαβ Μάης 13, 2017 1:02 pm

σελίδα 35 του βιβλίου lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kirki1976




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2017

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠαρ Μάης 19, 2017 4:29 am

kassiani έγραψε:
σελίδα 35 του βιβλίου lol! lol! lol!

ποιου βιβλίου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kassiani

kassiani


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2014

ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ   ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ EmptyΠαρ Μάης 19, 2017 9:07 am

kassiani έγραψε:
[Μόνο οι συντονιστές επιτρέπεται να δουν αυτόν το σύνδεσμο]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Όνειρα
» Όνειρα & Διαίσθηση 2
» Όνειρα & Διαίσθηση 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Angels & wicca witchcraft :: Your first category :: ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ - ΨΑΛΜΟΙ-
Μετάβαση σε: