Angels & wicca witchcraft
Αγαπητέ αναγνώστη καλώς όρισες στην όμορφη κοινότητα μας. Εδώ θα βρείς λογιών λογιών γνώσεις και μυστικές φόρμουλες για να καλυτερέψεις την ζωή σου!
Angels & wicca witchcraft
Αγαπητέ αναγνώστη καλώς όρισες στην όμορφη κοινότητα μας. Εδώ θα βρείς λογιών λογιών γνώσεις και μυστικές φόρμουλες για να καλυτερέψεις την ζωή σου!
Angels & wicca witchcraft
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Σε έναν κόσμο μεταφυσικού, θεοσοφικού και γεμάτο μαγεια!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αγαπητά μας μέλη μπορείτε να μας βρείτε στην καινούργια μας διεύθυνση που είναι www.spellbook.gr ! Σας περιμένουμε στην υπέροχη παρέα μας!!!!
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» Πραγματοποίηση ευχής.
Το λάδι της Τύχης EmptyΤρι Δεκ 12, 2023 1:10 am από Medea

» Απορία: Παραπάνω από ένα ξόρκι σε ένα κύκλο Σελήνης
Το λάδι της Τύχης EmptyΤρι Φεβ 15, 2022 12:07 pm από Halakatevas

» ΤΟ ΦΥΛΑΧΤΟ ΤΗΣ ΓΗΣ
Το λάδι της Τύχης EmptyΠεμ Αυγ 12, 2021 1:30 am από Asteria

» Ξόρκι για προσέλευση χρήματος 1
Το λάδι της Τύχης EmptyΤετ Ιουλ 07, 2021 9:43 am από secretsoul

» Για να τρέχει πίσω σας.
Το λάδι της Τύχης EmptyΚυρ Απρ 25, 2021 9:22 am από Asteria

» Έχετε απορίες? Δεν καταλαβαίνετε κάτι στα θέματα? Πείτε το ερώτημα σας εδώ και θα απαντηθεί το συντομότερο δυνατό.
Το λάδι της Τύχης EmptyΠαρ Ιαν 22, 2021 12:15 pm από Χλιαρά79

» ξορκι συνάντησης
Το λάδι της Τύχης EmptyΚυρ Μαρ 08, 2020 10:26 am από litsaki30

» Θελω βοηθεια για επαναφορά και επιτελους αγαπη
Το λάδι της Τύχης EmptyΚυρ Ιουλ 08, 2018 1:57 am από alexandra519

» Καινούργια εδώ- επαναφορά
Το λάδι της Τύχης EmptyΠαρ Ιουλ 06, 2018 2:27 am από alexandra519

Κορυφαίοι συγγραφείς
secretsoul
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
Kiki
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
Light Wizzard
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
ΙΚΑΡΟΣ
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
Skailer Van Allen
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
marula
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
prosperity
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
kassiani
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
melina77
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
Selana
Το λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης EmptyΤο λάδι της Τύχης Empty 
Μάης 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 82, στις Σαβ Μαρ 06, 2021 5:07 am

 

 Το λάδι της Τύχης

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
secretsoul
Admin
Admin
secretsoul


Αριθμός μηνυμάτων : 1501
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2010
Ηλικία : 50

Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΚυρ Νοε 14, 2010 12:28 pm

Για μεγαλύτερη τύχη και γρήγορη επιτυχία οι μάγισσες έφτιαχναν το <<λάδι της Τύχης>> με την βοήθεια του βασιλικού.

Υλικά:

1 κούπα λάδι
φύλλα βασιλικού
Μέντα
κανέλα
Βανίλια
Γωλθερία

Συνταγή:

Το λάδι παρασκευαζόταν βάζοντας μέσα σε μια κούπα λάδι ίσες ποσότητες από φύλλα βασιλικού, μέντας, κανέλα, βανίλια, και γωλθερία. Το λάδι ξαστρίζονταν για 3 νύχτες όταν γέμιζε το φεγγάρι του Αυγούστου και έτσι είχε την δύναμη να φέρει την τύχη στους χαρτοπαίχτες, χρήματα και ευμάρεια στους εμπόρους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://magicbook.forumotion.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 12:57 am

παρακαλω ειναι η πρωτη φορα που γραφω .θελω περισσοτερεσ πληροφοριεσ για το λαδι τησ τυχησ .μονο αυγουστο ξαστριζουμε και που θα βρω γωλθερια.ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
secretsoul
Admin
Admin
secretsoul


Αριθμός μηνυμάτων : 1501
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2010
Ηλικία : 50

Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 3:13 am

Καλημέρα καλή μου ναι μόνο το αυγουστιάτικο φεγγάρι δίνει την σωστή ενέργεια γιατί είναι το μεγαλύτερο όλου του χρόνου.Η Γωλθέρια η κατακλίνη υπάρχει σε αιθέριο έλαιο μπορείς να το βρεις σε μαγαζιά με βότανα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://magicbook.forumotion.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΤετ Φεβ 23, 2011 11:24 pm

σασ ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση.ομωσ τα 2 τελευταια χρονια ζουμε ενα δραμα με την οικονομικη κριση.εχουμε μια δικια μασ μικρη επιχειρηση.οι αναποδιεσ πολλεσ δεν εχουμε γελασει τον τελευταιο καιρο .ολο στεναχωριεσ.λυπαμαι τον αντρα μου που δουλευει απο 13 χρονων και τωρα δεν μπορουμε να βγαλουμε ουτε τισ υποχρεωσεισ μασ.ειναι και διαβητικοσ και υποφερουμε .μηπωσ ξερεισ να γραψεισ κατι ευκολο να φυγει απο πανω μασ το κακο το εχω πολυ αναγκη. κατι φτηνο και ευκολο γιατι δεν εχω και πολλα χρηματα και προσεχω πολυ τα εξοδα μου.και παλι σ ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
secretsoul
Admin
Admin
secretsoul


Αριθμός μηνυμάτων : 1501
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2010
Ηλικία : 50

Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 2:47 am

Μπορείς απλά να έχεις πάντα μαζί σου αλλά και στο σπίτι σου αψιθιά (βότανο) βαλμένο μέσα σε ένα πουγκάκι. Και να προσεύχεσε κάθε βράδυ αλλά και να συνομιλείς με τον φύλακα άγγελο σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://magicbook.forumotion.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 2:15 pm

Όταν λές ότι φέρνει τύχη??
Γενικά δεν πολυπιστεύω στην έννοια της τύχης για αυτό ρωτάω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΠεμ Φεβ 24, 2011 11:58 pm

σε ευχαριστω πολυ.συγνωμη που σε ενοχλω σθνεχια αλλα μηπωσ μπορεισ να μου εξηγησεισ καλυτερα τι προσευχη να κανω στον αγγελο μου .σε παρακαλω το εχω πολυ ψυχικη αναγκη .αν ξερεισ κατι γραφτο μου περιμενω με λαχταρα .και καθε ποτε να το διαβαζω,μην με ξεχασεισ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
secretsoul
Admin
Admin
secretsoul


Αριθμός μηνυμάτων : 1501
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2010
Ηλικία : 50

Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΠαρ Φεβ 25, 2011 5:30 am

Καλή μου δεν σε ξεχνω ομως μπορεις να βρεις προσευχες στο καινουργιο μας σπιτι στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Σε περιμενω εκει. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://magicbook.forumotion.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΚυρ Φεβ 27, 2011 2:15 am

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.Σ ΕΥΧΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΕΤΩΝ .ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΗ ΣΥΧΑΘΗΚΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ.ΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΗΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ SITE.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
secretsoul
Admin
Admin
secretsoul


Αριθμός μηνυμάτων : 1501
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2010
Ηλικία : 50

Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΚυρ Φεβ 27, 2011 2:54 am

MARIAKOUR στείλε μου το ονομα που εκανες εγγραφη και των κωδικο μεσω πμ να σε βοηθησω! Και για όλα υπαρχουν λυσεις! ολα γινονται αρκει να το θελεις! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://magicbook.forumotion.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το λάδι της Τύχης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το λάδι της Τύχης   Το λάδι της Τύχης EmptyΚυρ Φεβ 27, 2011 3:28 am

TO ONOMA EINAI ΤΟΞΟΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΚΩΔ 26111964
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το λάδι της Τύχης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Φιλτρο για ανοιγμα τυχης
» Λαδι Αψινθιου
» Ακακια το ιερο λαδι
» Το Λάδι και η παγκόσμια Μαγεία του

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Angels & wicca witchcraft :: Your first category :: ΒΟΤΑΝΙΑ & ΑΙΘΕΡΙΑ ΕΛΑΙΑ - ΘΥΜΙΑΜΑΤΑ-ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΑ -ΜΕΛΑΝΙΑ.-
Μετάβαση σε: